پروژه نصب دوربین مداربسته یونی ویو در فروشگاه ایکیا، کویت

شنبه 1397.02.29 - تعداد بازدید : 523

امروزه نظارت تصویری نه تنها باعث حفاظت از مردم می شود، بلکه کارآیی کسب و کارها را نیز افزایش می دهد. این مسئله به ویژه برای مدیران فروشگاه ها که همواره نگران چگونگی مدیریت هوشمندانه رفت و آمد مشتریان و امنیت آنها هستند حائز اهمیت است. در فروشگاه IKEA (ایکیا) کویت این مشکلات توسط محصولات و راهکارهای نظارت تصویری Uniview مدیریت می شوند.

 

پروژه ی نصب دوربین مداربسته یونی ویو در فروشگاه ایکیا-کویت

 

فروشگاه IKEA (ایکیا) شرکت سوئدی و چندملیتی است که در زمینه فروش تخت خواب، میز و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل فعالیت می‌کند. این فروشگاه در سال 1943 در سوئد تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هلند مستقر است. این فروشگاه 389 شعبه در 48 کشور دارد. فروشگاه IKEA به دلیل طراحی مدرنیستی آن برای انواع لوازم و مبلمان از محبوبیت بالایی در سراسر جهان برخوردار است. شعبه ی فروشگاه ایکیا در کویت در سال 2017، برای محافظت از مردم از دوربین های مداربسته با کیفیت یونی ویو و راهکارهای نظارت تصویری آن بهره گرفت. یونی ویو با شعار " امنیت بهتر، دنیای بهتر" از مردم و جهان محافظت می کند.

یونی ویو یک راهکار نظارت تصویری کامل برای این فروشگاه فراهم کرد. 320 دوربین مداربسته تحت شبکه در سراسر این فروشگاه از جمله بخش های خرید، آسانسورها، راهروها، پارکینگ ها، اتاق کنترل، ورودی و خروجی ها و ... در این راهکار دوربین های پیشرفته ی بولت موتورایز 4 مگاپیکسل و دوربین های دام موتورایز به کار رفته شده است. در اتاق کنترل مرکزی دوربین های یونی ویو از طریق پلت فرم های مدیریتی به راحتی کنترل و نظارت می شوند و نتایج غیر منتظره ای را به کاربر ارائه می دهند.

 

نکات مهم در این راهکار:

 

فوکوس سریع و دقیق: با توجه به اجزای با کیفیت، پس از تنظیم زوم، مشتریان می توانند بلافاصله تصویر واضحی را دریافت کنند.

 

عملکرد بی نقص در درجه حرارت بالا: دوربین های مدار بسته یونی ویو که در فروشگاه IKEA نصب شده اند می توانند به خوبی با دمای متوسط 60 درجه سانتیگراد کار کنند که این موضوع برای پروژه های مناطق خاورمیانه مناسب می باشد.

 

طراحی سخت افزاری: در دستگاه ضبط تصویر NVR308-64R-B از بردهای صنعتی پیشرفته استفاده شده است و از طریق طراحی مخصوص پنل جلویی می تواند از hot-swap نیز پشتیبانی کند.

 

سازگاری عالی: به عنوان یکی از اعضای کامل Onvif، دوربین های یونی ویو کاملا با سرورهای ذخیره سازی دیگر برندهای عضو Onvif هماهنگی داشته و به درستی کار می کنند.

 

علاوه بر فروشگاه های خرده فروشی، یونی ویو روز به روز صنایع بیشتری را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد که شامل هتل های درجه یک، مراکز خرید، نظارت شهری، بانک ها، بیمارستان ها، مراکز تحصیلی، کارخانه ها و غیره می باشد. هدف یونی ویو ارائه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان جهانی می باشد.